Historia firmy Comels

Firma Comels sp. z o.o. powstała w marcu 2015 roku jako kolejny krok w rozwoju działalności elektrycznej rodzinnych firm i tradycji. Historię powstania można podzielić na 3 etapy rozwoju.

I etap to rok 1989 w którym działalność gospodarczą zakłada Zdzisław Stępniewski. Od tamtego momentu nieprzerwanie do chwili obecnej działalność jest prowadzona, zajmując się wszelkimi instalacjami elektrycznymi. Od początku związana z firmą Jarbud 2 sp. z o.o. (prezes Roman Mianowski) generalnym wykonawcą wielu inwestycji o różnej skali i trudności przez ponad 20 lat.

II etap rozwoju to założenie firmy JS, Jakub Stępniewski w 2006 roku. Pozyskiwanie klientów i realizacje drobnych inwestycji o charakterze Domów Inteligentnych. Okres ten to również wiele zleceń projektowych i serwisowych. Lata 2009-2010 były okresem pracy etatowej w znanej firmie Inster sp. z o.o. w charakterze inżyniera budowy dla inwestycji Adgar Plaza A i Adgar Plaza B, oraz późniejszych aranżacji dla wielu firm.

Obydwie działalności wspierając swoje działania, zajmowały się innym rodzajem inwestycji działały niezależnie.

III etap który jest obecnie rozwijany to wspólne działanie jako firma Comels. Początkiem wspólnych działań w obecnej formie jest inwestycja Miasteczko Rubikon, która docelowo w planach inwestycyjnych będzie oferować ponad 600 lokali. Podejmując się tej inwestycji korzystaliśmy z doświadczenia jakie wnosiła wieloletnia praca „Ojca”, wielu partnerów handlowych i stałych podwykonawców z którymi działał, a także chęć działania i rozwijania oraz wykształcenie „Syna”.

Te atuty młodej firmy jednak z bogatą historią pozwalają na przygotowanie kierunku rozwoju, sposobu działania i oferowanie usług na jak najwyższym poziomie.