Pozostałe usługi

1.

Przemysłowe instalacje elektryczne

Przemysłowe instalacje elektryczne wymagają bardzo szczegółowego zaplanowania i profesjonalnego montażu. To bardzo ważne, aby wszystko było ze sobą odpowiednio zgrane i zapewniało nieprzerwaną pracę np. na halach produkcyjnych.
2.

Przeglądy instalacji elektrycznych

Aby zapewnić jak najbardziej niezawodne działanie instalacji elektrycznej, konieczne są jej okresowe przeglądy. Pomaga to wykrywać usterki już na wstępnych etapach ich powstawania i szybko je eliminować. Dzięki temu instalacja może działać bez zarzutu i nie sprawia najmniejszych problemów.
3.

Elektryka w blokach rodzinnych

Oczekujesz w pełni profesjonalnego wykonania

instalacji elektrycznej w bloku ?

Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się w takich zleceniach. Pomogliśmy wielu klientom - pomożemy również Tobie!
4.

Prace elektryczne w galeriach handlowych

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy, która jest w stanie przeprowadzić kompleksowe prace elektryczne w galeriach handlowych, to najwyższy czas zakończyć swoje poszukiwania. Poradzimy sobie z Twoim zleceniem i zapewnimy najlepsze rozwiązania.
5.

Elektryka niskonapięciowa

Naszą specjalnością jest elektryka niskonapięciowa, a Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności. Dostarczamy najlepszej jakości rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane przez nas instalacje są niezawodne i wytrzymałe - z trwałością na wiele kolejnych lat..
6.

Sterowanie ogrzewaniem

Codziennie koszty energii rosną a nieodpowiedni lub słaby sposób kontroli nad temperaturą da niestety wymierne kwoty które będzie trzeba wydać na ogrzewanie.
7.

Sterowanie oświetleniem

Dzięki Automatyce tworzącej Inteligentny Dom możliwe jest kompleksowe sterowanie oświetleniem – zarówno głównym źródłem światła w danym w pomieszczeniu, jak i elementami dekoracyjnymi, a także natężeniem światła.